Субота, 24.08.2019, 21:19
сайт гiмназiї №93 м. Запорiжжя
Меню сайту
Останні новини
[08.08.2019]
Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Запорізької гімназії №93 (0)
[12.07.2019]
Протокол засідання конкурсної комісії (0)
[14.06.2019]
Конкурс на посаду керівника закладу (0)
[03.06.2019]
Батькам майбутніх першокласників (0)
[24.05.2019]
Прощавай, початкова школо! (0)
[08.05.2019]
З Днем Перемоги (0)
[26.04.2019]
З Великоднем (0)
[23.04.2019]
Джура_2019 (0)
[15.04.2019]
І місце у фінальній грі “Лабіринт” (0)
[18.03.2019]
Міський захід «Модель ООН» (0)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Списки вихованців по загонах

Перший загін

 

 

 

Вихователі:  Мороз К.В., Мореквас О.Ю. (03-13.06); Карнаух А.І., Сафонова О.М. (14-27.06)
№ з/п ПІБ дитини
1 Скідан Марина Олегівна
2 Карасьов Єгор Павлович
3 Іванюшкіна Аліна Андріївна
4 Березняк Анна Сергіївна
5 Ткачук Єлизавета Вікторівна
6 Куликова Ангеліна Дмитрівна
7 Щербина Діана Сергіївна
8 Яцько Кирило Віталійович
9 Матковська Єлизавета Володимирівна
10 Левченко Ілля Тарасович
11 Сорочан Олександр Олександрович
12 Бірюк Макар Артемович
13 Сібій Вікторія Віталіївна
14 Жученко Софія Кирилівна
15 Маскаєв Іван Максимович
16 Грязєва Єлізавета Олексіївна
17 Сергєєва Кароліна Антонівна
18 Іванова Марія Дмитрівна
19 Сластіна Софія Віталіївна
20 Полозовська Марія Сергіївна
21 Бикова Вікторія Сергіївна
22 Ничик Іван Андрійович
23 Будім Наталія Євгенівна
24 Коваленко Ольга Сергіївна
25 Лаптєв Роман Олександрович
26 Матвієнко Марія Денисівна 
27 Фарина Максим Євгенійович
28 Пуга Майя Олексіївна

 

Другий загін

 

Вихователі:  Анзіна М.О., Бондаренко В.М. (03-13.06); Денисюк О.Ю., Федотичева Н.І.(14-27.06)
1 Чабан Катерина Євгенівна
2 Холод Дарина Сергіївна
3 Клименко Артем  Олегович
4 Князькіна Сарія Ігорівна
5 Матвієнко Артем Максимович
6 Закерничний Ілля  Андрійович
7 Гришукова Олена Павлівна
8 Пашаєва Олександра Олександрівна
9 Косарєва Вікторія Олександрівна
10 Хозаєв Єгор Олександрович
11 Бейник Альбіна Олексіївна
12 Рожук Валерія Дмитрівна
13 Полулях Ярослав Романович
14 Тюлєнєв Савелій Олексійович 
15 Семець Анастасія Віталіївна
16 Одинець Ангеліна Костянтинівна
17 Нечаєв Андрій Павлович
18 Мозолевська Ірина Костянтинівна
19 Кисіль Аліна Андріївна
20 Жихарєв Тимофій Олександрович
21 Заряєва Даря Сергіївна
22 Галкін Тимур Ярославович
23 Гаврилюк Наум Сергійович
24 Водолазька  Аріна  Дмитрівна
25 Виноградова Віра Олексіївна
26 Бойко Вероніка Максимівна
27 Бєлік Артур Сергійович
28 Лагута Орина Олександрівна
29 Фальковський Кирило Євгенович

 

Третій загін

 

Вихователі:  Лопатченко А.В., Костенко О.Л. (03-13.06); Логвин А.М., Сисоєва Т.Ю.(14-27.06)
1 Бабар Максим Ігорович
2 Каминіна Кароліна Андріївна
3 Джулай Микола Сергійович
4 Захарова Леонела Леонідівна
5 Матвієнко Єлізавета Михайлівна
6 Музичко Софія Ігорівна
7 Перекопський Богдан Володимирович
8 Сушко Михайло Володимирович
9 Ульянова Дар’я Олександрівна
10 Ушаков Єгор Олександрович
11 Чорна Еліна Олександрівна
12 Шкарнега Дарина Андріївна
13 Шахов Михайло Іванович
14 Голубєва Катерина Олександрівна
15 Здоревський Артур Максимович
16 Куликовський Єлисей Русланович
17 Шуклін Владислав Вітальйович
18 Кафері Евеліна Андріївна
19 Шишова Ольга Віталіївна
20 Бірюк Андрій Артемович
21 Морарь Марк Олександрович
22 Іванова Ктерина Сергіївна
23 Міхельсон Аріна Олександрівна
24 Шпінєва Олександра Сергіївна
25 Соловйова Аріна Олексіївна
26 Плоха Вікторія Едуардівна
27 Потапчук Марія Сергіївна

 

Четвертий загін

 

Вихователі:  Шевчук Н.М.., Чижевська І.В. (03-13.06); Меженіна Л.О., Зайчик І.М.(14-27.06)
1 Абрамкін Єгор Ігорович
2 Безхмельницина Поліна Леонідівна
3 Буглак Антоніна Андріївна
4 Булгакова Софія Сергіївна
5 Вишняк Валерія Олександрівна
6 Горбатенко Олександра Анатоліївна
7 Гура Надія Русланівна
8 Замкова Олександра Ярославівна
9 Зуб Артем Володимирович
10 Книш Валерія Дмитрівна
11 Ларкіна Даря Віталіївна
12 Лехман Максим Васильович
13 Масленіков Богдан Дмитрович
14 Могилат Павло Дмитрович
15 Муравйова Марія Миколаївна
16 Носик Олександр Максимович
17 Носик Юліана Максимівна
18 Сарська Карина Ігорівна
19 Снєгуров Кирило Андрійович
20 Соколов Андрій Романович
21 Соколов Ілля Олегович
22 Тараненко Ангеліна Олександрівна
23 Хоботняков Гліб Дмитрович
24 Хоменко Вадим Володимирович
25 Хрипун Софія Сергіївна
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Запорізька гімназія №93 © 2019uCoz